- صالحین آنلاین - https://www.salehinonline.ir -

منچ اسلامی + تمام فایلهای مربوطه

منچ اسلامی 6 گروهه

Mench_6goruhe_eslami_forweb

اين منچ در سايز 320×320 سانتي متر طراحي شده و به همراه 24 عدد شماره ي رنگي کوچک (مخصوص شرکت کننده ها) که در پايين طرح قرار دارد ، در مجموع در سايز 320×335 برای شما قابل دانلود است.

پیش نمایش تاس:

tas_forweb
چند نکته:
• این منچ اسلامی کاملا از قوانین منچ های چهار گروهه ی ساده ی خودمان پیروی کرده و تنها تفاوت آن در شش گروهه بودن آن است و از 2 تا 24 شرکت کننده به صورت همزمان می توانند در بازی شرکت داشته باشند.

• مستطیل های رنگی شماره دار پایین جهت مشخص کردن گروه رنگی افراد قرار داده شده اند. می توانید آنها را برش داده، و بالای هر کدام را با پانچ مخصوص بنر سوراخ کنید و از میان سوراخ، طناب گذرانده و آنها را مانند مدال از گردن شرکت کننده ها آویزان کنید. (توجه داشته باشید که اگر با پانچ مخصوص بنر(حلقه) بنر ها را مستطیل ها را سوراخ نکنید به احتمال زیاد پس از چند بار استفاده ، بنر پاره می شود.)

• یک عدد فایل مربوط به تاس هم جهت دانلود قرار داده شده است. اضلاع مکعب تاس به صورت پیش فرض 22 سانتی متر انتخاب شده که در صورت نیاز قابل تغییر است. کافی است برای درست کردن تاس قسمتی از چوب پنبه ی فایبر گلاس ساختمانی را در ابعاد 22سانتی متر تهیه کرده و پس از برش دادن قسمت چاپ شده، بنر را به دور چوب پنبه پیچانده و سپس با چسب 5سانتی آن را فیکس کنید.

• فایل فتوشاپی طرح منچ هم در ادامه قرار داده شده که تمام جزئیات طرح از جمله نوشته ها، رنگ ها و شماره ها و سایز ها در آن قابل تغییر است.

• فایل ها به خاطر کاهش یافتن حجم، در رزولیشن 300 و سایز یک دهم قرار داده شده که قبل از چاپ می بایست رزولیشن را به 72 و سایز را به 320×335 سانتی متر تغییر دهید.(بهتر است فایل فتوشاپی را دانلود کنید و تغییرات سایز و اندازه را روی فایل فتوشاپی اعمال کنید تا همان اندک کیفیت کاهش یافته بازگردد.)

• فروش طرح طراحی شده از نظر طراح، سوء استفاده محسوب شده و مشکل دارد. این طرح با نیت استفاده شدن در مساجد، مدارس و مکان های عمومی مشابه قرار داده شده است.

• صلوات فراموش نشود. در پناه حق.

مهدی آرین منش